Nils Gunnar Stenqvist

Nils Gunnar Stenqvist
Nils Gunnar Stenqvist
Nils Gunnar Stenqvist
Nils Gunnar Stenqvist

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS GUNNAR STENQVIST (1934-2005): "Ljussnäcka", färglitografi, bildyta 111x69 cm, signerad 18/30

846788

2020-12-03