Karmstolar Karl Johan
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1800-tal, Karl Johan, skuren dekor, mörkbetsat lövträ, svärtade detaljer, fast stoppad sits med textil klädsel, sitthöjd ca
Bruks- och åldersrelaterat slitage, spår från äldre skadedjursangrepp, repor, märken, ställvis med avslag, nötning och slitage på textil, ställvis hårt
846789
2020-12-03