Karmstolar Karl Johan

Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan
Karmstolar Karl Johan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-tal, Karl Johan, skuren dekor, mörkbetsat lövträ, svärtade detaljer, fast stoppad sits med textil klädsel, sitthöjd ca

Bruks- och åldersrelaterat slitage, spår från äldre skadedjursangrepp, repor, märken, ställvis med avslag, nötning och slitage på textil, ställvis hårt

846789

2020-12-03