Roland Svensson
2020-12-03
846796
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kväll" signerad Roland S -41, färglitografi 30x39,5 cm