Edition Noël Kaffeskedar 10 st Silver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFESKEDAR, 10 st, silver, GAB, Stockholm, 1939-1962, modell Rosenholm, formgiven av Jacob Ängman på 1930-talet, längd ca 118 mm, vikt ca 150 g

Fint bruksskick.

846825

2020-12-13