Skåp barock
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, 3 dlr, 1700-tal, barock, ekfanér, beslag i förgylld mässing, invändigt bemålat, tre hyllplan, samt skedhylla, tre lådor, underdel med två lådor, höjd ca 219, 180x66 cm, nyckel till underskåp finns att hämta i Utlämningen
Solblekt fanér, fanérbortfall, stötskador, nyckel till dörrar fungerar ej, senare klotfötter, ett fotavslut saknar konstläder
846830
2020-12-05