Skåp barock

Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, 3 dlr, 1700-tal, barock, ekfanér, beslag i förgylld mässing, invändigt bemålat, tre hyllplan, samt skedhylla, tre lådor, underdel med två lådor, höjd ca 219, 180x66 cm, nyckel till underskåp finns att hämta i Utlämningen

Solblekt fanér, fanérbortfall, stötskador, nyckel till dörrar fungerar ej, senare klotfötter, ett fotavslut saknar konstläder

846830

2020-12-05