Gemla gunghäst

Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst
Gemla gunghäst

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEMLA GUNGHÄST, 1900-talets första hälft, i skritt, trä, bemålad, man och svans i tagel, höjd ca 85, 118x34 cm

Slitage, smärre färgbortfall, sprickor

846832

2020-11-29