Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS RAMSTEDT, (född 1953): Komposition, signerad L R, utförd 1995, gouache på papper, 12 x 19 cm
PROVENIENS: Galerie Bel´Art, Stockholm
846837
2020-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här