Soffbord
2020-11-29
846844
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets slut, mässing, skiva i glas, höjd 51, 140x80 cm
Smärre nagg