Klubbat för:
4 000 SEK
2 000 SEK
MARIO BELLINI, "Cab", karmstolar, Cassina, Italien, formgivningsår 1977, stålstomme klädd med svart läder, etikettmärkning, sitthöjd ca 42 cm
Brukslitage, smärre ytskador
846848
2020-11-30