Helge Lindahl olja på duk

Helge Lindahl olja på duk
Helge Lindahl olja på duk
Helge Lindahl olja på duk
Helge Lindahl olja på duk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELGE LINDAHL (1898-1985), olja på duk, signerad, fåglar i grönska, 50x63 cm.

Smärre slitage.

846868

2020-12-12