Orientmatta Tabriz

Orientmatta Tabriz
Orientmatta Tabriz
Orientmatta Tabriz
Orientmatta Tabriz
Orientmatta Tabriz
Orientmatta Tabriz
Orientmatta Tabriz
Orientmatta Tabriz
Orientmatta Tabriz
Orientmatta Tabriz

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

ORIENTMATTA, Tabriz, semiantik, signerad, ca 380x286 cm

Visst åldersrelaterad slitage, nytvättad

846869

2020-12-06