Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERGEJ JAKOVLEV (född 1958): "Autumn Scenery", olja på duk, signerad, daterad á tergo 2006, 74 x 115 cm.
Lagad duk, troligen ursprungligen.
846901
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här