Sergej Jakovlev

Sergej Jakovlev
Sergej Jakovlev
Sergej Jakovlev
Sergej Jakovlev

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SERGEJ JAKOVLEV (född 1958): "Autumn Scenery", olja på duk, signerad, daterad á tergo 2006, 74 x 115 cm.

Lagad duk, troligen ursprungligen.

846901

2020-12-07