Soffa sent 1800-tal
2020-12-07
846903
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, sent 1800-tal, vitmålad, längd 122 cm, sitthöjd 47 cm.
Bruksslitage, senare målning med färgbortfall.