Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SOFFA, sent 1800-tal, vitmålad, längd 122 cm, sitthöjd 47 cm.
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, senare målning med färgbortfall.
846903
2020-12-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner