Soffa sent 1800-tal

Soffa sent 1800-tal
Soffa sent 1800-tal
Soffa sent 1800-tal
Soffa sent 1800-tal
Soffa sent 1800-tal
Soffa sent 1800-tal
Soffa sent 1800-tal
Soffa sent 1800-tal
Soffa sent 1800-tal
Soffa sent 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SOFFA, sent 1800-tal, vitmålad, längd 122 cm, sitthöjd 47 cm.

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, senare målning med färgbortfall.

846903

2020-12-07