Sergej Jakovlev

Sergej Jakovlev
Sergej Jakovlev
Sergej Jakovlev
Sergej Jakovlev

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERGEJ JAKOVLEV (född 1958): komposition med modell, olja på duk, ej signerad, 90 x 65 cm.

846909

2020-12-07