Klubbat för:
58 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
CY TWOMBLY (USA, 1928-2011): "Quercus Ruben", signerad, 1975, 87/98, färglitografi, 76x56 cm
UTSTÄLLD: Galerie Ahlner
846914
2020-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här