Cy Twombly färglitografi

Cy Twombly färglitografi
Cy Twombly färglitografi
Cy Twombly färglitografi
Cy Twombly färglitografi

Klubbat för:

58 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

CY TWOMBLY (USA, 1928-2011): "Quercus Ruben", signerad, 1975, 87/98, färglitografi, 76x56 cm
UTSTÄLLD: Galerie Ahlner

846914

2020-11-30