Biedermeier bord

Biedermeier bord
Biedermeier bord
Biedermeier bord
Biedermeier bord
Biedermeier bord
Biedermeier bord
Biedermeier bord
Biedermeier bord

Klubbat för:

1 400 EUR

Utropspris

1 500 EUR

KLAFFBORD, senempire Ryssland 1820-1840-tal, massiv mahogny och mahognyfaner, två klaffar, låda i sargen, pelarfot med putti och fotplatta med avslutande lejontassar, bredd 73,5-115 cm, djup 68 cm, höjd 75 cm

Slitage och märken

846931

2020-12-07