Vas Kina

Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina

Klubbat för:

8 600 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

VAS, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor av blommor och fjärilar i emaljfärger, höjd 40 cm.

Kuntoraportti

Mindre bruksslitage, tillverkningsdefekter.

846937

Päivämäärä:

2020-12-07