Klubbat för:
46 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JAMES ROSENQUIST (1933-2017): "Night Transition", signerad och daterad James Rosenquist 1985, 3/4, färglitografi, bladmått ca 132x86 cm
846945
2020-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här