James Rosenquist litografi

James Rosenquist litografi
James Rosenquist litografi

Klubbat för:

46 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JAMES ROSENQUIST (1933-2017): "Night Transition", signerad och daterad James Rosenquist 1985, 3/4, färglitografi, bladmått ca 132x86 cm

846945

2020-11-30