Klubbat för:
860 EUR
Utropspris
900 EUR
SPELBORD, sengustavianskt, 1700-talets slut, fanerat samt delvis massiv mahogny, beslag av mässing, 42-84 x 86 cm, höjd 76,5 cm
Renoverad
846952
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här