Sengustavianskt spelbord

Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord

Klubbat för:

860 EUR

Utropspris

900 EUR

SPELBORD, sengustavianskt, 1700-talets slut, fanerat samt delvis massiv mahogny, beslag av mässing, 42-84 x 86 cm, höjd 76,5 cm

Renoverad

846952

2020-12-07