Klubbat för:
46 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
TINO STEFANONI (1937-2017): Tempel, signerad och daterad a tergo Tino Stefanoni 1989, olja på duk, 30x120 cm
Smärre fläckar
846954
2020-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här