Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL,1920/30-tal, Swedish grace, trå, dekorerat krön med Diana, jaktens gudinna, 100x 44,5 cm

slitage mindre krackeyr i krön

846961

2020-11-30