Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Självporträtt, signerad i plåten samt i blyerts, etsning, tryckytan ca 16x11,5 cm

Gulnat blad

846962

2020-12-04