Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1920/30-tal, Swedish grace, spegelglas med dekor av parställda dovhjortar i krön, 95x43 cm
slitage
846963
2020-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här