Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

500 SEK

2 000 SEK

SPEGEL, 1920/30-tal, Swedish grace, spegelglas med dekor av parställda dovhjortar i krön, 95x43 cm

slitage

846963

2020-11-30