Pierre Olofsson litografi

Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition,
signerad samt daterad Olofsson 55/86, färglitografi, ca 152x85 cm

846965

2020-11-30