Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTA, rölakan, 1900-talets fjärde kvartal, polykrom, 253 x 172 cm.
Bruksslitage, i behov av tvätt.
846970
2020-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här