Matta rölakan

Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

MATTA, rölakan, 1900-talets fjärde kvartal, polykrom, 253 x 172 cm.

Bruksslitage, i behov av tvätt.

846970

2020-12-14