Tomtar

Tomtar
Tomtar
Tomtar
Tomtar
Tomtar
Tomtar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURINER, 2 st och MUGG, 1900-talets första hälft, tomtar, keramik och flintgods, höjd ca 12-24 cm

Ingår i auktionen Jultema

Ytslitage, en skadad fot

846975

2020-12-10