Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
800 SEK
FIGURINER, 2 st och MUGG, 1900-talets första hälft, tomtar, keramik och flintgods, höjd ca 12-24 cm
Ingår i auktionen Jultema
Ytslitage, en skadad fot
846975
2020-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här