Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
FÄLLBORD, 1800-tal, Mälardalen, for i björk, skiva med rotfanér, höjd ca 75 samt 87x87 cm
Några fanérsakdor, bruks och åldersrelaterat slitage
846976
2020-12-04