Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, Mälardalen, for i björk, skiva med rotfanér, höjd ca 75 samt 87x87 cm

Några fanérsakdor, bruks och åldersrelaterat slitage

846976

2020-12-04