Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, sängbord, "Birgitta", Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, teak, låda, skiva med sargkant, höjd ca 58, 58x38 cm
yta med visst slitage, rispor och repor
846982
2020-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här