Carl Malmsten sängbord

Carl Malmsten sängbord
Carl Malmsten sängbord
Carl Malmsten sängbord
Carl Malmsten sängbord
Carl Malmsten sängbord
Carl Malmsten sängbord
Carl Malmsten sängbord
Carl Malmsten sängbord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, sängbord, "Birgitta", Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, teak, låda, skiva med sargkant, höjd ca 58, 58x38 cm

yta med visst slitage, rispor och repor

846982

2020-11-30