Helge Franzén oljemålning

Helge Franzén oljemålning
Helge Franzén oljemålning
Helge Franzén oljemålning
Helge Franzén oljemålning
Helge Franzén oljemålning
Helge Franzén oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HELGE FRANZÉN (1913-2008) Motiv med Katarina kyrka, signerad samt daterad 47, olja på duk, ca 173x74 cm

Proveniens: Utställd på galleri Färg och Form

Krackelyr

846986

2020-12-04