Klubbat för:
24 000 SEK
Schätzwert
25 000 SEK
Beschreibung
ANTON GENBERG (1862-1939): Motiv med Åreskutan, signerad, olja på duk, ca 79x169 cm
Zustandsbeschreibung
847019
2020-12-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner