Anton Genberg oljemålning

Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning

Klubbat för:

24 000 SEK

Schätzwert

25 000 SEK

Beschreibung

ANTON GENBERG (1862-1939): Motiv med Åreskutan, signerad, olja på duk, ca 79x169 cm

Zustandsbeschreibung

847019

2020-12-04