Kollektkista

Kollektkista
Kollektkista
Kollektkista
Kollektkista
Kollektkista
Kollektkista
Kollektkista
Kollektkista

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOLLEKTKISTA, 1700 / tidigt 1800-tal, allmoge, målat trä, järnbeslag, mått 43x28x29 cm

Åldersrelaterat slitage med skador, rostangrepp, låshus saknas

847022

2020-12-07