Bankett jugend

Bankett jugend
Bankett jugend
Bankett jugend
Bankett jugend
Bankett jugend
Bankett jugend

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BANKETT, jugend, tidigt 1900-tal, klädd med tyg "Gröna Fåglar", Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, mörktbetsat trä, lös stoppad sits, sitshöjd ca 42 cm.

Bruksslitage, senare klädsel, blekt tyg.

847025

2020-12-07