Bertil Vallien, "Rainbow", Boda

Bertil Vallien,
Bertil Vallien,
Bertil Vallien,
Bertil Vallien,
Bertil Vallien,
Bertil Vallien,

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERTIL VALLIEN, "Rainbow", Boda och Kosta Boda 1980-tal, kolonnformat vitt skaft med insmält polykrom dekor, klar kupa, bestående av 6 ölglas (höjd 22 cm), 6 vinglas (höjd 20 cm), 6 starkvinsglas (höjd 17 cm) och 6 snapsglas (höjd 17 cm), 15 glas signerade Boda 98326 B. Vallien, Boda B. Vallien eller Kosta Boda B. Vallien 98328

847050

2020-12-19