Skrivbord teak

Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, teak, 1900-talets mitt, svängd form, skåpsdörrar med bakomliggande låd- och hyllinredning, höjd ca 80, 70x135 cm

Bruksslitage, ställvis blekt, repor och märken

847056

2020-12-04