Skåp med jalusi

Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi
Skåp med jalusi

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP med jalusi, 1900-talets mitt, höjd ca 145, 107x43 cm

Bruksspår samt åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer vid utlämingen

847058

2020-12-04