Barnstol
Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
BARNSTOL, England, tidigt 1900-tal, brickmärkt Arthur G Millson, betsad ek stoppad dyna klädd med skinn, detaljer i metall, höjd ca 105 cm
Bitar borta, nagg, slitage, möjligen ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage
847060
2020-12-04