Barnstol

Barnstol
Barnstol
Barnstol
Barnstol
Barnstol
Barnstol
Barnstol
Barnstol
Barnstol
Barnstol
Barnstol
Barnstol

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

BARNSTOL, England, tidigt 1900-tal, brickmärkt Arthur G Millson, betsad ek stoppad dyna klädd med skinn, detaljer i metall, höjd ca 105 cm

Bitar borta, nagg, slitage, möjligen ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage

847060

2020-12-04