Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ALLMOGEFÖREMÅL, 4 dlr, liten pall, 2 låga bockar ( H ca 50 cm) samt större tråg, 18/1900-tal, största L ca 118 cm
Bruksslitage, sprickor
847066
2020-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här