Allmogeföremål

Allmogeföremål
Allmogeföremål
Allmogeföremål
Allmogeföremål
Allmogeföremål
Allmogeföremål
Allmogeföremål
Allmogeföremål

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ALLMOGEFÖREMÅL, 4 dlr, liten pall, 2 låga bockar ( H ca 50 cm) samt större tråg, 18/1900-tal, största L ca 118 cm

Bruksslitage, sprickor

847066

2020-12-13