Astri Bergman Taube bronsrelief
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Relief, figurscen, förgylld brons på skiffer, gjuten hos Hyltans Metall Konstgjutning, signerad Astri Bergman Taube, daterad -77, numrerad 230/240, rammått 55x34,5 cm
847069
2020-11-30