Astri Bergman Taube bronsrelief

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Relief, figurscen, förgylld brons på skiffer, gjuten hos Hyltans Metall Konstgjutning, signerad Astri Bergman Taube, daterad -77, numrerad 230/240, rammått 55x34,5 cm

847069

2020-11-30