Färgetsning James Coignard

Färgetsning James Coignard
Färgetsning James Coignard
Färgetsning James Coignard
Färgetsning James Coignard
Färgetsning James Coignard
Färgetsning James Coignard

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JAMES COIGNARD (1925-2008): " Deux Rouges En Situation", signerad, numrerad 27/75, präglad färgetsning, ca 66x51 cm

Zustandsbeschreibung

847071

2020-12-07