Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JAMES COIGNARD (1925-2008): " Deux Rouges En Situation", signerad, numrerad 27/75, präglad färgetsning, ca 66x51 cm
Zustandsbeschreibung
847071
2020-12-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner