Sängbord army-stil

Sängbord army-stil
Sängbord army-stil
Sängbord army-stil
Sängbord army-stil
Sängbord army-stil
Sängbord army-stil
Sängbord army-stil
Sängbord army-stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNGBORD, 1-par, army-stil, 1900-talets andra hälft, massiv trästomme med fanér av mahogny, 3 lådvarv vardera, mässingsbeslag, skivor med läder samt präglad dekor, höjd ca 60, 45x30 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, smärre fanérskador, repor och märken

847098

2020-12-04