Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MARION BELIN (född 1933) (4): Kompositioner, signerade, numrerade 374/390, färglitografier, ca 64x46, 46x63 cm
1 st ram med skador
847116
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här