Oidentifierad konstnär rosor

Oidentifierad konstnär rosor
Oidentifierad konstnär rosor
Oidentifierad konstnär rosor
Oidentifierad konstnär rosor
Oidentifierad konstnär rosor
Oidentifierad konstnär rosor

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben med rosor och syren, sekelskiftet 1800/1900, olja på duk, ca 17x14 cm, samtida ram i gyllenläder

Ramen med visst färgbortfall

847123

2020-11-30